Stop uzależnieniom

Blog Aktualności bukmacherskie

Akcja gram uczciwie
02-08-2017

forBET sponsorem głównym Śląska Wrocław

Zakłady bukmacherskie forBET zostały sponsorem głównym klubu piłkarskiego Śląsk Wrocław. Od najbliższego meczu logo tego bukmachera internetowego pojawi się w centralnym miejscu na trykotach piłkarzy.


Robert Grzeszczyk, prezes zarządu forBET na konferencji sponsorskiej tak mówił o nawiązaniu współpracy:
"Jesteśmy zachwyceni z pomyślnego zakończenia negocjacji ze Śląskiem - jednym z największych i najbardziej rozpoznawalnych klubów piłkarskich w naszym kraju. Współpraca z klubem z Wrocławia to kolejny etap realizacji naszej strategii polegającej na wspieraniu i promowaniu polskiego sportu na różnych poziomach. Wierzę, że przyniesie ona wymierne korzyści obu stronom."

Zadowolenia z nawiązania współpracy nie krył również Michał Bobowiec, prezes zarządu Śląska Wrocław:

"Niezmiernie cieszy nas rozpoczęcie współpracy z firmą forBET. Zawarte porozumienie wieńczy pierwszy etap poszukiwań partnerów, którzy wydatnie wesprą Śląsk Wrocław w walce o najwyższe cele w tym sezonie. Bardzo dziękujemy firmie forBET za zaufanie. Jestem głęboko przekonany, że nie zawiedziemy pokładanych w nas nadziei."

Umowa sponsorska została zawarta na 2 lata z opcją jej przedłużenia. Oprócz koszulek piłkarzy, logotyp bukmachera pojawi się na banerach, bandach reklamowych i telebimie na stadionie przy Oporowskiej.

Klub piłkarski Śląsk Wrocław to jeden z uznanych polskich klubów. W historii rywalizacji w najwyższej klasie rozgrywkowej dwukrotnie zdobywał tytuł mistrza Polski, a trzy razy był wicemistrzem. W swoim dorobku posiada również dwa Puchary i Superpuchary Polski.

Oceń wpis

forBET sponsorem głównym Śląska Wrocław
Ocena: 5
głosów: 54

Komentarze

8936 wyświetleń

Dodaj komentarz

Zaloguj się lub dodaj komentarz anonimowo:
Możesz używać składni Markdown.

Wszystkie wpisy

LEGALNI BUKMACHERZY

Fortuna LV Bet forBET