Stop uzależnieniom

CZY LV BET JEST LEGALNIE DZIAŁAJĄCYM BUKMACHEREM W POLSCE?

Akcja gram uczciwie
LV Bet
TAK! LV Bet posiada zezwolenie na prowadzenie internetowych zakładów bukmacherskich
w Polsce.

O firmie

LV Bet to bukmacher internetowy, który na rynku zakładów bukmacherskich w Polsce działa od niedawna, jednak korzysta z bogatego doświadczenia w organizacji gier hazardowych dla graczy z innych krajów Europy i świata, gdzie od wielu lat działa pod tą samą marką. Firma prowadzi rozwijającą się sieć naziemnych punktów przyjmowania zakładów bukmacherskich w Polsce, a także oferuje swoje produkty poprzez dedykowaną stronę internetową. LV Bet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. jest sponsorem głównym klubów piłkarskich Wisła Kraków i RKS Lechia oraz jest partnerem sponsoringowym takich drużyn, jak Arka Gdynia, Wisła Płock i Widzew Łódź.


Ocena

Dane firmy

„LV BET ZAKŁADY BUKMACHERSKIE” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

adres siedziby:
ul. Melchiora Wańkowicza 3
40-384 Katowice

data wpisu do rejestru przedsiębiorców: 2014-12-15
Numer KRS: 0000534588
kapitał zakładowy: 2.025.000 zł

Marka: LV bet

Posiada zezwolenie Ministra Finansów RP na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych - bukmacherskich przez sieć Internet nr PS4.6831.9.2016.EQK wydane 13 maja 2016 r.

Obstawianie zakładów bukmacherskich w LV BET
Możliwości uczestnictwa

  1. Zakłady bukmacherskie przez internet LV BET przyjmuje na stronie internetowej lvbet.pl
  2. Aby móc zawrzeć zakład trzeba najpierw zarejestrować konto gracza w serwisie internetowym. Mogą to zrobić osoby fizyczne, które ukończyły 18 lat i mają własny rachunek bankowy. Rejestracji dokonuje się wypełniając formularz po kliknięciu w odnośnik REJESTRACJA.
  3. Po aktywacji konta, która odbywa się zwykle w ciągu kilku minut, można dokonać wpłaty na swoje konto gracza, aby móc postawić zakład.
  4. Do wyboru są następujące kanały płatności: przelew bankowy, karta kredytowa, Skrill, Przelewy24, Dotpay, Paymenticon, Tpay, Blik
  5. Każdy uczestnik zakładów bukmacherskich LV BET ma możliwość skorzystania z promocji i bonusów oferowanych przez tego bukmachera.

POZOSTALI BUKMACHERZY

LV Bet Fortuna Totolotek forBET