Stop uzależnieniom

CZY FORTUNA JEST LEGALNIE DZIAŁAJĄCYM BUKMACHEREM W POLSCE?

Akcja gram uczciwie
Fortuna
TAK! Fortuna posiada zezwolenie na prowadzenie internetowych zakładów bukmacherskich
w Polsce.

O firmie

Fortuna jest częścią międzynarodowej grupy Fortuna Entertainment Group działającej od ponad 20 lat w krajach Europy Środkowej i Wschodniej, m.in. w Polsce, Czechach i na Słowacji. Jest jedną z najdłużej działających i jedną z największych firm branży zakładów bukmacherskich w Polsce. Firma posiada obecnie sieć około pół tysiąca naziemnych punktów przyjmowania zakładów. Jako pierwsza rozpoczęła przyjmowanie legalnych zakładów bukmacherskich przez internet w Polsce. Akcje firmy notowane są na warszawskiej GPW. Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. jest oficjalnym sponsorem 1 ligi piłki nożnej w Polsce, głównym sponsorem Legii Warszawa a także partnerem sponsoringowym takich drużyn, jak GKS Katowice, Podbeskidzie Bielsko Biała i Zagłębie Sosnowiec.


Ocena

Dane firmy

„FORTUNA ONLINE ZAKŁADY BUKMACHERSKIE” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

adres siedziby:
ul. Bielska 47
43-400 Cieszyn

data wpisu do rejestru przedsiębiorców: 2001-03-05
Numer KRS: 0000002455
kapitał zakładowy: 2.376.000 zł

Marka: Fortuna

Posiada zezwolenie Ministra Finansów RP na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych - bukmacherskich przez sieć Internet nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565 wydane 23 stycznia 2012 r.

Obstawianie zakładów bukmacherskich w Fortuna
Możliwości uczestnictwa

  1. Oferta zakładów bukmacherskich organizowanych przez Fotunę znajduje się pod adresem efortuna.pl
  2. Na tej stronie bukmacher internetowy przyjmuje zakłady wyłącznie od graczy, którzy wcześniej dokonali rejestracji konta zgodnie z regulaminem, czyli są pełnoletnie i posiadają własny rachunek bankowy w Polsce. Jak to zrobić pokazuje w poniższym filmiku Michał Pol:
  3. Po weryfikacji danych, która zwykle trwa kilka chwil, można dokonać wpłaty do swojego konta gracza, aby móc postawić zakład.
  4. Do wyboru są następujące kanały płatności: przelew bankowy, karta płatnicza, tpay, MasterPass, BLIK
  5. Każdy uczestnik zakładów bukmacherskich efortuna.pl ma możliwość skorzystania z promocji i bonusów oferowanych przez tego bukmachera internetowego.

Ostatnie aktualności - Fortuna

Starsze aktualności

POZOSTALI BUKMACHERZY

LV Bet Fortuna Totolotek forBET