Stop uzależnieniom

CZY TOTOLOTEK JEST LEGALNIE DZIAŁAJĄCYM BUKMACHEREM W POLSCE?

Akcja gram uczciwie
Totolotek
TAK! Totolotek posiada zezwolenie na prowadzenie internetowych zakładów bukmacherskich
w Polsce.

O firmie

Totolotek należy do międzynarodowej grupy Intralot działającej w 55 państwach na całym świecie. Jest to jednocześnie najstarszy operator zakładów bukmacherskich w Polsce. Bukmacher posiada sieć ponad 350 naziemnych punktów przyjmowania zakładów, co w połączeniu z oferowaniem zakładów przez sieć Internet daje ponad 20 procentowy udział w rynku legalnych zakładów bukmacherskich. W 2010 roku bukmacher został odznaczony złotym godłem w plebiscycie Laur Klienta 2010. Totolotek SA jest sponsorem dwóch klubów piłkarskiej Ekstraklasy: Lechii Gdańsk i Jagiellonii Białystok.


Ocena

Dane firmy

„TOTOLOTEK” Spółka Akcyjna

adres siedziby:
ul. Taneczna 18B
02-829 Warszawa

data wpisu do rejestru przedsiębiorców: 2001-07-13
Numer KRS: 0000027214
kapitał zakładowy: 8.000.000 zł

Marka: Totolotek

Posiada zezwolenie Ministra Finansów RP na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych - bukmacherskich przez sieć Internet nr. AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485 wydane 20 czerwca 2013 r.

Obstawianie zakładów bukmacherskich w Totolotek
Możliwości uczestnictwa

  1. Totolotek internetowe zakłady bukmacherskie oferuje na stronie totolotek.pl
  2. Na stronie bukmachera zakłady mogą zawierać wyłącznie osoby, które wcześniej dokonały rejestracji konta gracza, które są pełnoletnie i posiadają własny rachunek bankowy w Polsce.
  3. Po weryfikacji konta, która odbywa się w możliwie jak najkrótszym czasie, można dokonać depozytu na swoje konto gracza, aby móc postawić zakład.
  4. Do wyboru są następujące kanały płatności: przelew bankowy, karta kredytowa, DotPay, Transferuj (Tpay), Skrill, Paysafecard
  5. Każdy gracz w zakładach bukmacherskich Totolotek ma możliwość skorzystania z promocji i bonusów oferowanych przez tego bukmachera.

POZOSTALI BUKMACHERZY

LV Bet Fortuna Totolotek forBET