Stop uzależnieniom

BLOG AKTUALNOŚCI BUKMACHERSKIE

Akcja gram uczciwie
07-08-2017

LV BET Zakłady Bukmacherskie zostały sponsorem Piasta Gliwice

Filma LV BET podpisała umowę sponsoringową z klubem piłkarskim Piast Gliwice! Umowa pomiędzy tym legalnym bukmacherem internetowym a klubem z Gliwic została zawarta na okres dwóch lat.W jej ramach logo LV BET będzie eksponowane na stadionie, stronie internetowej oraz w kanałach społecznościowych zespołu. Nowy sponsor Piasta będzie także aktywnie uczestniczył w akcjach marketingowych dla kibiców klubu. Skorzystają na tym na pewno wszyscy dani Piasta.

- "Chcemy coraz bardziej rozwijać naszą markę oraz aktywnie brać udział w rozwoju polskiego sportu. Sponsorowanie klubu takiego jak Piast, niesie ze sobą wiele korzyści dla obu stron . Jesteśmy przekonani, że będzie to bardzo owocna współpraca. Życzymy Piastowi jak najlepszych wyników sportowych w tym sezonie" - tak po podpisaniu umowy mówił Michał Jasiński, Country Manager LV BET.

O nawiązaniu współpracy prezes Piasta Gliwice wypowiadał się takimi słowami: - "Cieszymy się ze związania się umową z firmą LV BET, która jest dynamicznie rozwijająca się marką na rynku bukmacherskim. Wierzymy, że przy wsparciu naszego nowego sponsora uda nam się zrealizować ciekawe projekty skierowane do kibiców, a sam klub będzie osiągał sukcesy na polu sportowym" - powiedział Paweł Żelem.

Kwota kontraktu stanowi tajemnicę handlową. Zasili jednak w całości budżet Piasta Gliwice na nowy sezon. 

POZOSTALI BUKMACHERZY

LV Bet Fortuna Totolotek forBET