Stop uzależnieniom

BLOG AKTUALNOŚCI BUKMACHERSKIE

Akcja gram uczciwie
02-08-2017

forBET sponsorem głównym Śląska Wrocław

Zakłady bukmacherskie forBET zostały sponsorem głównym klubu piłkarskiego Śląsk Wrocław. Od najbliższego meczu logo tego bukmachera internetowego pojawi się w centralnym miejscu na trykotach piłkarzy.Robert Grzeszczyk, prezes zarządu forBET na konferencji sponsorskiej tak mówił o nawiązaniu współpracy:

"Jesteśmy zachwyceni z pomyślnego zakończenia negocjacji ze Śląskiem - jednym z największych 
i najbardziej rozpoznawalnych klubów piłkarskich w naszym kraju. Współpraca z klubem 
z Wrocławia to kolejny etap realizacji naszej strategii polegającej na wspieraniu 
i promowaniu polskiego sportu na różnych poziomach. Wierzę, że przyniesie ona wymierne korzyści obu stronom."

Zadowolenia z nawiązania współpracy nie krył również Michał Bobowiec, prezes zarządu Śląska Wrocław:

"Niezmiernie cieszy nas rozpoczęcie współpracy z firmą forBET. Zawarte porozumienie wieńczy pierwszy etap poszukiwań partnerów, którzy wydatnie wesprą Śląsk Wrocław w walce o najwyższe cele w tym sezonie. Bardzo dziękujemy firmie forBET za zaufanie. Jestem głęboko przekonany, że nie zawiedziemy pokładanych w nas nadziei."

Umowa sponsorska została zawarta na 2 lata z opcją jej przedłużenia. Oprócz koszulek piłkarzy, logotyp bukmachera pojawi się na banerach, bandach reklamowych i telebimie na stadionie przy Oporowskiej. 

Klub piłkarski Śląsk Wrocław to jeden z uznanych polskich klubów. W historii rywalizacji w najwyższej klasie rozgrywkowej dwukrotnie zdobywał tytuł mistrza Polski, a trzy razy był wicemistrzem. W swoim dorobku posiada również dwa Puchary i Superpuchary Polski.

POZOSTALI BUKMACHERZY

LV Bet Fortuna Totolotek forBET